Latvia

Tehniskā palīdzība, lai novērtētu mazo un vidējo uzņēmumu definīcijas ieviešanas efektivitāti Energoefektivitātes direktīvas 8. panta 4. punkta vajadzībām

Tehniskā palīdzība, lai novērtētu mazo un vidējo uzņēmumu definīcijas ieviešanas efektivitāti Energoefektivitātes direktīvas (EED) 8. panta 4. punkta vajadzībām” Enerģētikas ģenerāldirektorātam (Enerģētikas ģenerāldirektorāts). Ziņojumā tiek vērtēta EED 8. panta 4. punkta darbības joma un iespējamās alternatīvas. Uzņēmumiem, kas nav mazi vai vidēji uzņēmumi (MVU), kā definēts ES Ieteikumā 2003/361 / EK1, pašlaik ik pēc četriem gadiem jāveic energoaudits. Gan attiecīgajiem uzņēmumiem, gan īstenošanas iestādēm ir grūti noteikt, vai uzņēmums nav MVU. Turklāt darbības joma ir tikai netieši saistīta ar vispārējiem mērķiem samazināt enerģijas patēriņu un SEG emisijas. Šajā ziņojumā tiek novērtēta četru iespējamo alternatīvo variantu ietekme uz to uzņēmumu identificēšanu, kuriem jāveic obligāts energoaudits, tostarp: i) vienkāršota definīcija, ii) uz enerģijas patēriņu balstīta definīcija, iii) vienkāršota un enerģijas kombinācija. uz patēriņu balstītas definīcijas un (iv) valstiski noteikta definīcija. Katras šīs iespējas un dažādu apakšvariantu kvantitatīvā un kvalitatīvā ietekme tiek vērtēta, salīdzinot ar pašreizējo definīciju, kas nav MVU.

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.

Laipni lūgti Latea