Biedri

Iepazīstieties, Latea

Latea apvieno gan Latvijas, gan ārvalstu uzņēmumus, kas strādā ar energoefektivitātes, klimata un tehnoloģiju jautājumiem.

0

Uzņēmumi

Mūsu biedri spēj nodrošināt pilnu pakalpojumu spektru.

0

Nozares

No R&D un IT risinājumiem līdz būvniecībai.

0

ES dalībvalstis

Starptautiskas zināšanas un kontakti.

SIA Vizulo

Vizulo ir LED iekštelpu un āra gaismekļu ražošanas un pārdošanas uzņēmums, kas specializējas teritorijas, ielu, komerciālā, rūpnieciskā un arhitektūras LED apgaismojuma ražošanā. Mums svarīgs gaismekļu dizains, tehniskie parametri un izcila kvalitāte.

+371 67383024

office@vizulo.com

SIA Hydrokapillar Tech

Uzņēmums piedāvā īpaši energoefektīvas un inovatīvas ūdens kapilāru plašu apkures un dzesēšanas tehnoloģijas uzstādīšanu – no sistēmas plānošanas līdz tās ieviešanai un servisam, kā arī ar kapilāru sistēmu optimāli efektīvu enerģijas avotu  (piemēram, siltumsūkņi) izvēli, piegādi un uzstādīšanu, lai nodrošinātu stabilu, ekonomisku un klimatneitrālu telpu apkuri un dzesēšanu.

+371 29532033, +371 26445599

info@hydrokapillare.eu

SIA Termolat

Būvniecības uzņēmums ar izteiktu specializēšanos gan industriālo, gan augstas tehnoloģijas siltumnīcu projektēšanā un būvniecībā, industriālo ēku būvniecībā un automatikas un vadības sistēmu projektēšanā, ražošanā un uzstādīšanā.

+371 29539196

raimonds@termolat.lv

SIA Inovum

Tehnoloģiju un produktu praktiskie un tirgus pētījumi, zinātniska ekspertīze, prezentācijas un publicitāte.

+371 29488486

maris@sproga.eu

SIA Sertifikācijas centrs

SIA Sertifikācijas centrs ir produktu, personāla un pārvaldības sistēmu sertificēšanas uzņēmums, akreditēts LATAK. Energoefektivitātes jomā sertificējam uzņēmumus saskaņā ar EN ISO 50001 standartu.

+371 67885160

ainars.saulitis@persc.lv

Rīgas Tehniskā universitāte

RTU ir mūsdienīga, starptautiski pazīstama un prestiža vienīgā daudznozaru tehniskā universitāte Latvijā ar izcilu pētniecību un inovāciju/tehnoloģiju pārnesi praksē. 

+371 29138573

ansis.avotins@rtu.lv

SIA Ruukki Latvija

Ruukki – tie ir ilgtspējīgi un energoefektīvi būvniecības produkti un pakalpojumi. Piedāvājam sendviča paneļus, fasādes apšuvumus un jumtu konstrukcijas, kā arī projektēšanas rīkus, tehniskos risinājumus, uzlabotu dizainu un izcilu projektu vadību.

+371 67044900

ruukki.latvija@ruukki.com

RTU Industriālās Elektronikas un Elektrotehnikas institūts

RTU IEEI izstrādā energoefektīvas tehnoloģijas un iekārtu prototipus, kā arī sniedz dažādus mērījumu un testēšanas pakalpojumus gan laboratorijā, gan reālā vidē.

+371 29138573

ansis.avotins@rtu.lv

SIA Newcom Construction

Uzņēmums veic visa veida dzīvojamo un komerciālo ēku, kā arī inženiertehnisko būvju būvniecību. Uzņēmums lepojas ar paveikto darbu augsto kvalitāti, kā arī darbinieku zināšanām un pieredzi.

+371 26449118

info@newcom.lv

SIA Vides Tehnika

Ekoloģiski siltumizolācijas materiāli un ilgtspējīgi siltumapgādes risinājumi, kas ir atslēga ceļā uz komfortablu un energoefektīvu ēku. Plašākais siltumizolācijas materiālu klāsts no pasaulē vadošajiem ražotājiem, celtniecības materiāli, siltumapgādes, santehnikas un gaisa kondicionēšanas risinājumi. Esam izveidojuši Latvijā labāko un zinošāko siltināšanas ekspertu komandu un uzkrājuši pieredzi dzīvojamo un sabiedrisko ēku būvniecībā, ēku rekonstrukciju darbos un meža ceļu būvniecībā. Mūsu sertificēti speciālisti spēj nodrošināt objekta attīstību no projekta izstrādes līdz nodošanai.

+371 28320222

ofiss@videstehnika.lv

SIA Efekta

Inženiertehnisko konsultāciju uzņēmumums, kura galvenie pakalpojumi ir:
– ēku būvprojektu izstrāde;
– ēku tehniskā apsekošana, izpēte un ekspertīze;
– energoefektivitātes aprēķini, energosertifikācija un energopārvaldība;
– LATAK akreditēta insipcēšanas institūcija sfērā Uzņēmumu energoaudits;
– 3D lāzerskenēšana un modelēšana;
– ēku klimata un elektrotehniskie mērījumi (blower door tests, termogrāfija, apgaismojuma mērījumi, elektroinstalācijas pretestības mērījumi u.c.).

+371 26431341

nauris@efekta.lv

SIA Lom.lv

Lužņu iekraušana, savākšana, šķirošana un transportēšana. Lūžņi tiek iepirkti pa vienādām cenām, vienojoties ar partneriem Rīgā un Rīgas rajonā. Licence uz autotransporta utilizāciju un noņemšanu no uzskaites.  Speciālais autotransportsun konteineri metāllūžņu pārvadāšanai. Dažādu sistēmu, iekārtu, noliktavu un cehu demontāža. Vairāk ka 100 darbinieki un 50 spectehnikas vienības, tai skaitā press-šķēres, ar ražīgumu 10 tn stundā , domātas garākiem par 3 metriem metāla gabaliem. Krāsaino lūžņu un krāsainos lūžņus saturošu izstrādājumu un akumulatoru iepirkšana.

+371 25808711

ofiss@lom.lv

SIA Energokomplekss

Mēs ieguldām savu enerģiju, lai vairotu Jūsējo! Esam lielākie elektromateriālu vairumtirgotāji Baltijā, kas piedāvā plašu sortimentu tādās preču grupās kā kabeļi un vadi, zemsprieguma un vidējā sprieguma iekārtas un materiāli.

+371 67724140

birojs@energokomplekss.lv

SIA Condair

Uzņēmums veic telpu mikroklimata risinājumu izveidi – ventilācija, dzesēšana, gaisa mitrināšana, sausināšana, apkure, gaisa attīrīšana – kvalitatīvi, individuālajai situācijai atbilstoši un energoefektīvi risinājumi ietverot konsultācijas, inženieraprēķinus, projektēšanu, atbilstošo iekārtu izvēli un piegādi, tehnisko servisu.

+371 29228253

condair@condair.lv

SIA TransfoElectric

SIA TransfoElectric galvenie darbības virzieni ir jaudas elektronikas, invertoru un taisngriežu, izstrāde atjaunojamās enerģijas un elektrotransporta sektoros, kā arī elektroauto uzlādes un bezvadu enerģijas pārraides sistēmu izstrāde.

+371 29462363

aivars.rubenis@ transfoelectric.com

SIA Ekoteh Būve

Spēcīgs būvniecības uzņēmums, kas Latvijas tirgū darbojas kopš 2008. gada.

Pateicoties ievērojamai pieredzei, kas uzkrāta dzīvojamo un industriālo projektu būvniecībā, nodrošinām visaptverošu projekta būvniecības ciklu un uzņemamies pilnu atbildību par uzticēto objektu.

+371 67796154, +371 29536561

info@ekoteh.lv

Latvijas Universitāte

Latvijas Universitāte ir lielākā Latvijas augstskola un vienlaikus arī vadošais pētnieciskais centrs dabas un sociālajās zinātnēs, kā arī valodniecībā. Inženierfizikāli pētījumi saistībā ar tehnoloģiju un būvju energoefektivitātes paaugstināšanu galvenokārt rit Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātē. Vadoša pētnieciska struktūrvienība šajā jomā ir LU Skaitliskās modelēšanas institūts (modinst.lu.lv), kur, izmantojot gan daudzveidīgus siltumfizikālos mērījumus, gan mūsdienīgas procesu matemātiskās modelēšanas metodes izstrādā energoefektīvus risinājumus dažādu tehnoloģiju un būvindustrijas vajadzībām, kas vienlaicīgi atbilst arī Eiropas zaļajam kursam atjaunīgo resursu izmantošanā.  

67034444

lietvediba@lu.lv

Ventspils Augstskola

Ventspils Augstskola – tā ir atslēga sekmīgai karjerai, tā ir izglītība rītdienai!
Ventspils Augstskola ir moderna augstskola ar dinamisku attīstību, kas garantē ikvienam iespēju iegūt kvalitatīvu augstāko izglītību un profesionālās prasmes un veic nozīmīgu pētniecības darbu.

(+371) 63629657 venta@venta.lv

SIA ADDO Energy

Apgaismojuma projektēšana, gaismekļu tirdzniecība un viedais apgaismojums. SIA ADDO Energy ir profesionāļu komanda ar bagātu pieredzi apgaismojuma jomā, gan iekštelpu, gan āra teritoriju, gan pilsētvides, automaģistrāļu u.c. pielietojumam. Uzņēmums savos risinājumos iekļauj produktus no Eiropas vadošajiem un inovatīvākajiem zīmoliem, kuru kvalitāte un konkurētspēja ir praksē pārbaudīta.

+371 20280018
info@addo-energy.com

SIA ELGRO

ELGRO ir uzņēmumu grupa, kuras galvenais darbības virziens ir būvniecība, iekārtošana, projektu vadība, arhitektūra un interjera dizains komerciālā nekustamā īpašuma jomā. ELGRO komanda spēj nodrošināt pilnu projektēšanas, būvniecības, iekārtošanas un inženiertehnisko darbu klāstu “līdz atslēgai”, kā arī apdares materiālu un biroja mēbeļu piegādi. Uzņēmuma speciālistiem ir plaša pieredze jebkuras sarežģītības uzdevumu izpildē. Mūsu īstenotie risinājumi ļauj klientiem ievērojami ietaupīt resursus un finanses gan būvniecības procesā, gan turpmākajos ar uzturēšanu saistītajos darbos.

+371 20003660
office@elgro.group

SIA TIN Company

Clever ir pirmais mūsdienīgais produkts Baltijā, kas dod iespēju daudzīvokļū mājās ar vertikālo apkures sistēmu maksāt par Jūsu dzīvokļa siltuma patēriņu, tāpat kā mājās, kas celtas pēc jauniem projektiem.
Uzņēmuma mērķis ir sniegt kvalitatīvus Clever uzstādīšanas un apkopes pakalpojumus daudzdzīvokļu mājās ar vertikālu apkures sistēmu (Staļina laika, lietuviešu, 119., 602., 103., 104., 467. sērijas projekti un citi).

+371 27077483
info@system-clever.eu

Laipni lūgti Latea

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.