Atskats uz semināru par ielu apgaismojuma energoefektivitātes pasākumu tehniskajām prasībām

Otrdien, 30. maijā, tika rīkots seminārs par ielu apgaismojuma energoefektivitātes pasākumu tehniskajām prasībām.

Seminārā uzstājās Ansis Avotiņš, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Iekārtu un enerģētikas inženierzinātņu institūta (IEEI) vadošais pētnieks un docents, Latvijas Standartizācijas komisijas (LVS) STK46 grupas eksperts un Latvijas Energoefektivitātes asociācijas (LATEA) valdes loceklis. Arī Jacob Nueskin piedalījās kā semināra runātājs, kurš ir starptautiskās sertifikācijas organizācijas DEKRA operacionālais vadītājs, specializējies ierīču, apgaismojuma un fotometrijas jomā.

Pasākumā tika apskatītas galvenās prasības ielu apgaismojuma iepirkumu tehniskajiem parametriem, kā arī tika sniegts izklāsts par ENEC un ENEC+ sertifikācijas procesu. Semināra laikā tika apskatīts arī jautājums par sertifikāta atbilstības pārbaudi. Papildus tam tika veikta diskusija par ielu apgaismojuma tehniskajām prasībām citās Eiropas Savienības valstīs.

 

Visus semināra ierakstus var apskatīt mūsu Youtube kanālā vai zemāk.

 

 

Kā arī piedāvājam iepazīties ar seminārā iekļautām prezentācijām:

 

 

 

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.

Laipni lūgti Latea