Iespēja energoapgādes komersantiem valsts energoefektivitātes pienākuma shēmas ieviešanā

Latvijas Energoefektivitātes asociācija plāno sadarboties ar energoapgādes komersantiem, strādājot ar likumdošanas radītajām iespējām nozarei, piem.valsts energoefektivitātes pienākuma shēmas (EPS) izaicinājumiem. Kā paredz nupat pieņemtais Energoefektivitātes likums, EPS izveidošanas jēga ir sasniegt valsts obligāto enerģijas galapatēriņa ietaupījuma mērķi, bet atbildīgās puses ir enerģijas sadalas un enerģijas mazumtirdzniecības komersanti. Tiem būs jāsadarbojas ar klientiem, sniedzot tiem atbalstu energoefektivitātes pasākumu ieviešanā.

Sagaidāms, ka interese sadarbībai  ar LATEA varētu būt no enerģētikas uzņēmumiem, ieinteresētiem Latvijas tirgū, kas vēlētos pārņemt un attīstīt asociācijas savā laikā veidoto komunikāciju kanālu www.energetika.lv un strādāt sadarbībā ar LATEA kā savu partnerorganizāciju. 

LATEA kopsapulcē bez augstāk minētā tika noteikti arī citi plānotie darbības virzieni:

LATEA biedriem bija ekskluzīva iespēja izbaudīt lidojumu ar helikopteru un iepazīties ar vadošā savas jomas uzņēmuma - SIA Baltijas Helikopters darbu. Viena no uzņēmuma iespējām ir ar īpašu termokameru novērot zudumus pilsētu siltumapgādē, kas ļauj tos novērst un ievērojami uzlabot energoefektivitāti. http://helicopters.lv/lv/Papildus informācijai: +37129488486.

citi raksti

LATEA energoefektivitātes sertifikāts - LATEA biedra STRABAG būvētajam KRAFTOOL/ TFS Trans loģistikas centram.

LATEA piedalās diskusijā par jauno Eiropas savienības energoefektivitātes likumdošanu

Rakstu arhīvs