Energoserviss.lv- biznesa platforma uzņēmumiem, kas vēlas strādāt ESCO jomā

Energoserviss.lv ir Latvijas Energoefektivitātes asociācijas (LATEA) izstrādāta uzņēmējdarbības platforma un zīmols energoefektivitātes darbu veikšanai uz energoservisa pamata. Energoservisa kompānijas bizness balstās uz komersanta interesi strādāt atbilstoši energoservisa (ESKO )principiem - energoefektivātes līguma (EPC) ietvaros nodrošinot pilna spektra energoefektivitātes pakalpojumu sniegšanu sākot ar energoauditu un tehniskā projekta izstrādi un beidzot ar ilgtermiņa finansējuma piesaisti. Par energoservisa firmu var kļūt jebkurš uzņēmums (kompānija, kas vēlas strādāt ESCO biznesā, namu apsaimniekotājs, būvnieks), kas turpmākos 15 - 25 gadus var garantēt noteiktu energoefektivitātes līmeni un sniegt garantijas veiktajiem darbiem visu līguma termiņu.Parasti ietaupījumiem ir jābūt aptuveni 50% no līdzšinējām enerģijas izmaksām. Klienti neuzņemas kredītsaistības, un maksā rēķinus par siltumu līdzšinējā apmērā, bet ietaupītā nauda tiek novirzīta investīciju atmaksāšanai un biznesa peļņai. 

Ņemot vērā radīto biznesa perspektīvu energoseviss.lv zīmols un platforma ir atjaunota, nolemjot tai piesaistīt stratēģisko partneri – uzņēmumu, kas vēlas strādāt ESCO biznesā.  

Pārņemot energoserviss.lv zīmolu ar LATEA atbalstu, uzņēmums iegūst priekšrocības jauna biznesā - sava vārda tiešu sasaisti ar energoservisa pakalpojumiem, kā arī izstrādātu zīmolu 3 valodās un interneta domēnu energoservisa portāla izveidei. Uzņēmumam tiks nodrošināts arī vadošās nozares organizācijas – Latvijas Energoefektivitātes asociācijas atbalsts un iespēju izmantošana darbā ar citiem nozares spēlētajiem.

Kontaktiem: 29488486 / business@latea.lv 

citi raksti

LATEA energoefektivitātes sertifikāts - LATEA biedra STRABAG būvētajam KRAFTOOL/ TFS Trans loģistikas centram.

LATEA piedalās diskusijā par jauno Eiropas savienības energoefektivitātes likumdošanu

Rakstu arhīvs