Energoserviss.lv- biznesa platforma uzņēmumiem, kas vēlas strādāt ESCO jomā

Energoserviss.lv ir Latvijas Energoefektivitātes asociācijas (LATEA) izstrādāta uzņēmējdarbības platforma un zīmols energoefektivitātes darbu veikšanai uz energoservisa pamata. Energoservisa kompānijas bizness balstās uz komersanta interesi strādāt atbilstoši energoservisa (ESKO )principiem - energoefektivātes līguma (EPC) ietvaros nodrošinot pilna spektra energoefektivitātes pakalpojumu sniegšanu sākot ar energoauditu un tehniskā projekta izstrādi un beidzot ar ilgtermiņa finansējuma piesaisti. Par energoservisa firmu var kļūt jebkurš uzņēmums (kompānija, kas vēlas strādāt ESCO biznesā, namu apsaimniekotājs, būvnieks), kas turpmākos 15 - 25 gadus var garantēt noteiktu energoefektivitātes līmeni un sniegt garantijas veiktajiem darbiem visu līguma termiņu.Parasti ietaupījumiem ir jābūt aptuveni 50% no līdzšinējām enerģijas izmaksām. Klienti neuzņemas kredītsaistības, un maksā rēķinus par siltumu līdzšinējā apmērā, bet ietaupītā nauda tiek novirzīta investīciju atmaksāšanai un biznesa peļņai. 

Ņemot vērā radīto biznesa perspektīvu energoseviss.lv zīmols un platforma ir atjaunota, nolemjot tai piesaistīt stratēģisko partneri – uzņēmumu, kas vēlas strādāt ESCO biznesā.  

Pārņemot energoserviss.lv zīmolu ar LATEA atbalstu, uzņēmums iegūst priekšrocības jauna biznesā - sava vārda tiešu sasaisti ar energoservisa pakalpojumiem, kā arī izstrādātu zīmolu 3 valodās un interneta domēnu energoservisa portāla izveidei. Uzņēmumam tiks nodrošināts arī vadošās nozares organizācijas – Latvijas Energoefektivitātes asociācijas atbalsts un iespēju izmantošana darbā ar citiem nozares spēlētajiem.

Kontaktiem: 29488486 / business@latea.lv 

citi raksti

Iespēja energoapgādes komersantiem energoefektivitātes pienākuma shēmas ieviešanā

Kā paredz nupat pieņemtais Energoefektivitātes likums, par to atbildīgi būs energoapgādes komersanti, kuriem būs jāsadarbojas ar klientiem, sniedzot tiem atbalstu energoefektivitātes pasākumu ieviešanā.

Energoefektivitātes finansētājiem jānodrošina līdzekļus apmācību un sertifikācijas programmām

Šobrīd Saeimā trešajam lasījumam tiek gatavots Energoefektivitātes likums un Latvijas Energoefektivitātes asociācija(LATEA) jau vērsusi parlamentāriešu uzmanību uz nepieciešamību uzlabot likuma kvalitāti, tostarp uz nepieciešamību normatīvajos aktos atrunāt energoservisa jeb ESCO uzņēmumu darbību, īpaši ņemot vērā pieejamo finansējumu.

Baltijas Enerģētikas Alianse: atklāta un caurskatāma starptautiskā biznesa iesaiste ir svarīgs priekšnoteikums diskusijai par Nord Stream 2

Aktīva un caurskatāma starptautiskā biznesa iesaiste ir svarīgs priekšnoteikums darbā ar liela apmēra multinacionālu enerģētikas projektiem.

LATEA vēstule LR Saeimai par Energoefektivitātes likuma grozījumiem

Latvijas Energoefektivitātes asociācija (LATEA) ir neatkarīga organizācija, kas apvieno uzņēmumus, kas strādā energoefektivitātes un atjaunojamo energoresursu jomā.

LATEA energoefektivitātes sertifikāts - LATEA biedra STRABAG būvētajam KRAFTOOL/ TFS Trans loģistikas centram.

LATEA piedalās diskusijā par jauno Eiropas savienības energoefektivitātes likumdošanu

LATEA - Baltijas Enerģētikas Foruma 2016 partneris

LATEA - Baltijas Enerģētikas Foruma 2016 partneris

LATEA lielākajā izstādē Baltijā - Vide un Enerģija 2016

Latvijas Energoefektivitātes asociācija šogad savā stendā akcentē sadarbību ar pašvaldībām un sertifikāciju energoefektivitātē.

Pirmais LATEA energoefektivitātes sertifikāts tiks pasniegts 7. septembrī

Latvijas Energoefektivitātes asociācijas biedrs, STRABAG AG filiāle Latvijā 7. septembrī saņems pirmo LATEA izsniegto energoefektivitātes sertifikātu.

Sāk sertifikāciju energoefektivitātē. Pirmais saņēmējs- STRABAG AG filiāle Latvijā

Latvijas Energoefektivitātes asociācijas biedrs, STRABAG AG filiāle Latvijā drīzumā saņems pirmo LATEA izsniegto energoefektivitātes sertifikātu.

Latvijas Energoefektivitātes asociācija sadarbosies ar Valkas novadu - plānotas kopīgas iniciatīvas un īpaši pilotprojekti Valkas pilsētvides attīstībai un dzīves kvalitātes uzlabošanai.

Latvijas Energoefektivitātes asociācijas (LATEA) un Valkas novada pašvaldības vienošanās par sadarbību ir būtisks solis Ziemeļvidzemes reģiona attīstībai energoefektivitātes un saistītajās jomās.

Rakstu arhīvs