Baltijas Enerģētikas Alianse: atklāta un caurskatāma starptautiskā biznesa iesaiste ir svarīgs priekšnoteikums diskusijai par Nord Stream 2

Aktīva  un caurskatāma starptautiskā biznesa iesaiste ir svarīgs priekšnoteikums darbā ar  liela apmēra multinacionālu enerģētikas projektiem. Ir nepieciešams izvērsts dialogs, lai nodrošinātu pārdomātus argumentus tādām būtiskām iniciatīvām kā Nord Stream 2 gāzes cauruļvada projektam, kas šobrīd tiek dažādi interpretēts un rada emocionālas diskusijas.

Māris Sproga, Baltijas Enerģētikas Alianses (BEA) vadītājs norāda, ka gāze kā stratēģiski svarīgs resurss ir pārāk būtisks, lai par to runātu bez sagatavotiem argumentiem vai balstoties uz populistiskiem saukļiem. Vienlaikus Nord Stream 2 konsorcijam nepieciešams būt ievērojami aktīvākam gan darbā ar sabiedrību un dažādiem spēlētājiem, gan iesaistot visus viedokļus un diskutējot par projekta attīstības gaitu.

Kā jau informēts,  šobrīd tiek veidota Baltijas Enerģētikas Alianse-    kompetences centra tipa organizācija, kas nodarbosies ar gāzes biznesa jautājumiem Baltijas Jūras reģionā ar mērķi strādāt pie būtiskākajiem gāzes biznesa jautājumiem – infrastruktūras projektiem, piegāžu drošības un diversifikācijas. Nord Stream 2 ir viena no  BEA darba prioritātēm.

citi raksti

LATEA energoefektivitātes sertifikāts - LATEA biedra STRABAG būvētajam KRAFTOOL/ TFS Trans loģistikas centram.

LATEA piedalās diskusijā par jauno Eiropas savienības energoefektivitātes likumdošanu

Rakstu arhīvs